Det kan se ut som du har skrudd av JavaScript i nettleseren din. Vi har pr�vd � tilpasse siden for bruk uten JavaScript, men det vil dessverre resultere i noe redusert funksjonalitet

Hopp til hovedinnhold
22. mai - 05. juni 2019

Ansatte

Festspillene i Bergen har ansatte i 24 årsverk (per 31.12.2018). I tillegg bidrar et par hundre frivillige til gjennomføring av Festspillene i mai og juni.

Festspilldirektør er Anders Beyer. Festspilldirektørens åremål går fra 2012 til 2022.

Festspilldirektør
Anders Beyer
anders.beyer@fib.no


Listen under er sortert alfabetisk etter stillingstittel. Du finner også mer informasjon om hvordan du kan kontakte oss her

IT-ansvarlig
Dag Erik Hagesæter
dag.erik@fib.no

Kommunikasjons- og digitalansvarlig 
Silje Vestvik
siljev@fib.no

Kommunikasjonsmedarbeider (i permisjon)
Silje Sæterdal Bøyum
siljeb@fib.no

Kommunikasjonsmedarbeider (vikar)
Linley Kristoffersen
linley@fib.no

Kommunikasjonsansvarlig 
Kjersti Jåstad
kjerstij@fib.no

Kontormedarbeider
Dorota Zaniewicz
dorota@fib.no

Markeds- og kommunikasjonsdirektør
Nina Lauvsnes
nina@fib.no

Organisasjonssekretær / PA for Festspilldirektøren
Trude H. Claussen
trude@fib.no

Produksjons- og logistikkansvarlig
Elisabeth Hobrad
elisabeth@fib.no

Produksjonssjef
Eirik Jørstad
eirik@fib.no

Produsent (vikar)
Vidar Glesnes
vidar@fib.no

Produsent
Tormod Kleiveland
tormod@fib.no

Programansvarlig
Tonje Elisabeth Peersen
tonje@fib.no

Prosjektansvarlig
Pål Ferstad-Løland
pal@fib.no

Prosjektansvarlig (i permisjon)
Rachel Louis
rachel@fib.no

Regnskapsmedarbeider
Karianne Mjelde
karianne@fib.no

Salgsansvarlig
Ramona Helén Horn
ramona@fib.no

Sponsoransvarlig
Lene Therese Steimler
lene@fib.no

Sponsor- og vertskapskoordinator
Vanja Hoff
vanja@fib.no

Skolekoordinator
Monica Håkansson
monica@fib.no

Utviklingsansvarlig salg
Carita Galtung Døsvig
carita@fib.no

Økonomidirektør
Tom Nymark
tom@fib.no

Se også festivalrapporten for fullstendig oversikt.

Denne siden benytter seg av informasjonskapsler (cookies). Du kan fortsette å bruke siden som vanlig hvis du godtar dette. Les mer om bruk av informasjonskapsler i vår personvernerklæring.

Avslå

Samtale

Koblet til chatbot
Hei! Ingen festspillansatte er tilgjengelige, men kanskje jeg kan hjelpe?
Hei! Jeg er Festspillenes chatbot. Hva kan jeg hjelpe deg med?

Takk for praten!

Hei! Kan vi hjelpe deg med noe?