Det kan se ut som du har skrudd av JavaScript i nettleseren din. Vi har pr�vd � tilpasse siden for bruk uten JavaScript, men det vil dessverre resultere i noe redusert funksjonalitet

Hopp til hovedinnhold
22. mai - 5. juni 2024

Ansatte

Festspillene i Bergen har 17,2 årsverk fordelt på 21 faste stillinger (per 31.12.2022). I tillegg bidrar et par hundre frivillige til gjennomføring av Festspillene i mai og juni.

Lars Petter Hagen festspilldirektør
post@fib.no

Pressehenvendelser sendes til kommunikasjonsleder Silje Vestvik.

Program og produksjon

Tonje Elisabeth Storm Peersen program- og produksjonssjef 
tonje@fib.no

Karoline Zurhaar Meibom Stenberg logistikkansvarlig/prosjektansvarlig
karoline@fib.no

Maria Dalland Larsen prosjektansvarlig
maria@fib.no

Pål Ferstad-Løland prosjektansvarlig
pal@fib.no

Tormod Kleiveland prosjektansvarlig
tormod@fib.no

Frida Riisnes publikums- og frivilligansvarlig/prosjektansvarlig
frida@fib.no

Marked og kommunikasjon

Nina Lauvsnes markeds- og kommunikasjonssjef
nina@fib.no

Donia Lina Nilsen kommunikasjonsmedarbeider
donia@fib.no

Line Skaar salgs- og markedsansvarlig (vikar for Helene Skoge)
lines@fib.no

Helene Skoge salgs- og markedsansvarlig (i permisjon)
helene@fib.no

Kjersti-Lill Sørgård salgskoordinator
kjerstilill@fib.no

Lene Therese Steimler sponsoransvarlig
lene@fib.no

Silje Sæterdal Bøyum kommunikasjonsrådgiver
siljeb@fib.no

Silje Vestvik kommunikasjonsleder 
siljev@fib.no

Vanja Hoff støttespiller- og bærekraftansvarlig
vanja@fib.no

Administrasjon

Tom Nymark økonomi- og administrasjonssjef 
tom@fib.no

Dag Erik Hagesæter IT-ansvarlig
dag.erik@fib.no

Dorota Zaniewicz kontormedarbeider
dorota@fib.no

Karianne Mjelde regnskapsmedarbeider
karianne@fib.no

Trude H. Claussen organisasjonssekretær / PA for Festspilldirektøren
trude@fib.no

Se også årsrapportene for oversikt over alle ansatte hvert festspillår.

Samtale

Koblet til chatbot
Hei! Ingen festspillansatte er tilgjengelige, men kanskje jeg kan hjelpe?
Hei! Jeg er Festspillenes chatbot. Hva kan jeg hjelpe deg med?

Hei! Kan vi hjelpe deg med noe?

Takk for praten!