Det kan se ut som du har skrudd av JavaScript i nettleseren din. Vi har pr�vd � tilpasse siden for bruk uten JavaScript, men det vil dessverre resultere i noe redusert funksjonalitet

Ansatte

Festspillene i Bergen har 17,8 årsverk i faste stillinger og 3,2 årsverk i tidsbegrensede stillinger (per 31.12.2020). I tillegg bidrar et par hundre frivillige til gjennomføring av Festspillene i mai og juni.

Lars Petter Hagen festspilldirektør

Program og produksjon

Tonje Elisabeth Peersen programsjef 
tonje@fib.no

Elisabeth Hobrad produksjonsleder
elisabeth@fib.no

Frida Riisnes publikums- og frivilligkoordinator
frida@fib.no

Karoline Zurhaar Meibom Stenberg logistikkansvarlig/produsent
karoline@fib.no

Maria Dalland Larsen prosjektansvarlig (vikar for Rachel Louis)
maria@fib.no

Pål Ferstad-Løland prosjektansvarlig
pal@fib.no

Rachel Louis prosjektansvarlig (i permisjon)
rachel@fib.no

Tormod Kleiveland produsent
tormod@fib.no

Marked og kommunikasjon

Nina Lauvsnes markeds- og kommunikasjonssjef
nina@fib.no

Donia Lina Nilsen kommunikasjonsmedarbeider
donia@fib.no

Helene Skoge salgs- og markedsansvarlig
helene@fib.no

Kjersti-Lill Sørgård salgskoordinator
kjerstilill@fib.no

Lene Therese Steimler sponsoransvarlig
lene@fib.no

Silje Sæterdal Bøyum kommunikasjonsrådgiver
siljeb@fib.no

Silje Vestvik kommunikasjonsleder 
siljev@fib.no

Vanja Hoff sponsorkoordinator og bærekraftansvarlig
vanja@fib.no

Administrasjon

Tom Nymark økonomisjef 
tom@fib.no

Dag Erik Hagesæter IT-ansvarlig
dag.erik@fib.no

Dorota Zaniewicz kontormedarbeider
dorota@fib.no

Karianne Mjelde regnskapsmedarbeider
karianne@fib.no

Trude H. Claussen organisasjonssekretær / PA for Festspilldirektøren
trude@fib.no

Se også årsrapportene for oversikt over alle ansatte hvert festspillår.

Samtale

Koblet til chatbot
Du snakker nå med en chatbot. For å snakke med en festspillansatt, klikk på knappen i toppen av dette vinduet.
Hei! Jeg er Festspillenes chatbot. Hva kan jeg hjelpe deg med?

Takk for praten!

Hei! Kan vi hjelpe deg med noe?